5. 5. 2018

O nás

Firma NyNa vznikla v roku 1993. Najskôr ako fyzická osoba, neskôr bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Názov NyNa vznikol z prvého a posledného pismena mena Novotný a Novotná – zakladateľov a majitelov firmy.

Začiatkom podnikania bola výroba outdoorového oblečenia. Postupne sa rozširovala o bundy pre cyklistov, ako i ďalšie výrobky. Filozofia špecializácie postupne zmenila zameranie na produkciu oblečenia pre cyklistov. Tá sa postupne stala dominantnou v ponuke firmy. V súčastnosti produkuje spoločnosť viac ako 150 druhov oblečenia určených pre zákazníkov Slovenska, Českej republiky, Nemecka, Rakúska, Anglicka, Írska, Švédska atď. Stotisíce výrobkov sú zaväzujúce a stimulujú nás ku kvalitnejšej a komplexnejšej ponuke cyklistického oblečenia. Tá sa postupne rozrastá i o oblečenie pre triatlon, beh, atletiku a veslovanie.

Ďalším dôležitým atribútom filozofie je, že vývoj, výrobu aj obchod si komplexne zabezpečujeme firma sama. To zvyšuje nielen kvalitu výrobkov ale i flexibilitu produkcie. Spolupráca s profesionálmi ale i s amatérmi – ako i ich podpora, je samozrejmosťou k napredovaniu spoločnosti.

Tešíme sa každému spokojnému použivateľovi našeho oblečenia a prajeme Vám veľa šťastných kilometrov.