Čo ponúkame

Oblečenie pre cyklistiku, beh, biatlon, triatlon a vodné športy. Všetko na mieru Vašim potrebám.
Go to Cyklistika

Cyklistika

Potrebujete nové oblečenie na bicykel? U nás nájdete všetko od búnd, viest, dresov, nohavíc až po kompetný sortiment doplnkov.

Go to TRIATLON

TRIATLON

Triatlon je náročnou disciplínou, pri ktorej zo seba pretekári vydávajú maximum. K tomu im pomáhá aj perfektne padnúce oblečenie.

Go to BEH

BEH

Na behanie je potreba dobré oblečenie, ktoré Vás udrží v teple a zároveň je priedušné. Skúste výrobky od firmy NyNa, nebudete ľutovať.

Go to VODNÉ ŠPORTY

VODNÉ ŠPORTY

Či už zháňate oblečenie na kanoistiku, veslovanie alebo pre kajakárov, u nás si určite vyberiete. Tak si poďte vybrať z našej ponuky.

Zaujala Vás naša ponuka. Ste manažér športového klubu a chcete pre svoj tím oblečenie, alebo chcete len pekné a funkčné oblečenie pre svoju potrebu. Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

Čo ponúkame

cyklistika beh biatlon triatlon vodné sporty

Chcete obliecť svoj tím do oblečenia unikátneho designu? Alebo naopak ste sami športovci a chceli by ste pre seba kvalitné oblečenie v dizajne, ktorý sme pre Vás navrhli my? Nech je to akokoľvek, ste u nás na správnej adrese. Zaoberáme sa výrobou športového oblečenia pre cyklistiku, biatlon, triatlon, beh a vodné športy. Vieme navrhnúť a ušiť dresy na mieru všetkým Vašim potrebám. Zameriavame sa predovšetkým na pohodlie, kvalitu a funkčnosť tak, aby sme mali čo najviac spokojných užívateľov.

Aktuálne

Pripravujeme pre Vás nový web s rozsiahlou produktovou garerií. Sledujte nás na facebooku, kde budeme o jeho spustení informovať, nech o nič neprídete.