Športové oblečenie

„Ako chlapec som často bicykloval a behal. Dlhé trate. Získal som vytrvalosť, ktorá sa pretavila do súčasného podnikania.“

Miloslav Novotný, zakladateľ spoločnosti

Ako to celé začalo

Na začiatku bola túžba po sebarealizácii, ktorá sa naplnila v roku 1992 založením firmy NyNa.

Ako to už býva, začiatky boli ťažké. Firmu sme budovali od nuly, peniaze na rozbeh si požičiavali od rodiny, učili sa na vlastných chybách. Postupne sme sa však začali rozrastať, z garážovej firmy sa stala firma s úctyhodnými 2 400 m2, s obratom postupne narastal aj počet zamestnancov.

Názov NyNa vznikol z prvého a posledného písmenka môjho a manželkinho priezviska – Novotný a Novotná. Dynamiku našej firmy symbolizuje kurzíva, našu ambíciu byť stálicou na trhu zase vystihuje ®.

Začínali sme v spolupráci so zahraničným partnerom. Od tisícov cyklistických rukavíc týždenne pre renomované firmy až po cyklo a outdoorové oblečenie.

Vďaka nadobudnutým skúsenostiam v našich začiatkoch sme postupne začali produkovať vlastný sortiment. Aktuálne celú našu kolekciu vyvíjame v spolupráci s odborníkmi sami. Tie najlepšie a najkvalitnejšie materiály a doplnky nakupujeme priamo v mekke cyklistiky. 

Všetky produkty vyrábame v našej firme, ročne vyrobíme takmer stotisíc kusov. Naše oblečenie nosia športovci z rôznych krajín sveta od Európy, Afriky až po USA, na čo sme mimoriadne pyšní.

Naše

Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov,
s vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení. 

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".