Postup výroby športového oblečenia

„Všetko je jednoduché, keď viete ako na to.“

vývoj výrobku

Vývoj výrobku

Na začiatku je idea, návrh nového výrobku. Nasledujú nekonečné úpravy strihov, zhotovenia prototypov a ich skúšanie v praxi. Hotový strih prevedieme do elektronickej formy, odskúšajú sa všetky veľkosti a model je pridaný do ponuky.

Grafika

Obchodný prípad je uzavretý. Design odsúhlasený. Teraz vložíme a prispôsobíme do každej veľkosti modelu zvlášť váš design spolu s logami.

grafika pre športové oblečenie
tlač na športové oblečenie

Tlač

Netlačí sa priamo na textil ale na papier. Reverzne. Z jedného kusu nátlačku len jeden kus budúceho výrobku. Používame najnovšie plotre, ktoré majú automatické sledovanie kvality tlače na zabezpečenie najvyššej úrovne tlače.

Lisovanie

Farba z papiera vysublimuje do textílie a vytvorí sa požadovaný obrazec. Je k tomu potrebná vyššia teplota a kontaktný čas.

lisovanie športového oblečenia
opilovanie športového oblečenia

Opiľovanie

Najnovšia generácia laserového zariadenia jednotlivé diely oskenuje a následne vypíli. Bez zásahu ľudskej ruky. Presne a rýchlo.

Šitie

Ku kompletizácii výrobku potrebujeme množstvo rôznych šijacích strojov. Výrobky sú zhotovené rôznymi spôsobmi šitia, každé má svoju funkciu pre správne fungovanie oblečenia. Napríklad elastické nohavice šité flatlockom teda plochým švom vás toľko netlačia ako pri použití overlocku. Šev môže navyše slúžiť aj ako estetický doplnok výrobku.
šitie športového oblečenia
kontrola výrobkov

Kontrola

Všetko dôsledne skontrolujeme. Napríklad pre zhotovenie dresu je potrebných 35 výrobných operácií. Kontrolujeme nielen estetický vzhľad, ale aj technicko-technologickú kvalitu. Výrobky označíme visačkami s návodom pre správne používanie a údržbu.

Expedícia

Špedičné firmy vám doručia hotové výrobky. Tešíme sa, že ich budete používať. Prajeme Vám veľa šťastných kilometrov s nimi.
expedícia športového oblečenia

Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov,
s vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení. 

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".