Ako postupujeme pri objednávke oblečenia

Každý kus oblečenia na zákazku je individuálny, vytvorený presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Prečítajte si viac o tom, ako postupujeme pri objednávke.

01.
Kontaktujte nás
Vyberte si požadovaný produkt a kontaktujte nás prostredníctvom formulára, emailom alebo telefonicky.

Pre začiatok spolupráce je potrebné osobné stretnutie. Preferujeme stretnutie v sídle firmy, kde máme vzorkovú miestnosť so všetkými našimi výrobkami, avšak v prípade potreby vieme za vami vycestovať kamkoľvek v rámci Slovenska.
01.
02.
Ponuka presne na mieru
Na stretnutí si vyberiete vhodné modely a ich špecifikáciu, teda požadovanú veľkosť, strih, materiály, farby či množstvá. Dohodneme si rozsah objednávky a oboznámime vás s obchodnými podmienkami a ďalším postupom.

Na základe presnej špecifikácie vám zašleme cenovú ponuku.
02.
03.
Návrh dizajnu
Po odsúhlasení cenovej ponuky začíname pracovať na dizajne. Výsledný produkt môže byť kombinovaný z rôznych farieb a doplnený logom, individuálnou grafikou alebo textom.

Dizajn vám vytvoríme na základe vašich predstáv alebo použijeme ako predlohu vami dodané návrhy. Návrh dizajnu vám zašleme na odsúhlasenie.
03.
04.
Veľkosti a vzorky
Medzitým vám zašleme veľkostné vzorky objednaných modelov. Vy si vyberiete správnu veľkosť a zašlete nám finálnu objednávku.

Ak už naše veľkosti poznáte, vzorky nemusíme zasielať.
04.
05.
Platobné podmienky
Akonáhle je vami odsúhlasený dizajn a potvrdená objednávka, začíname s výrobou. Ak ste naším novým klientom, obdržíte zálohovú faktúru vo výške 50% objednávky.

Pri dlhodobej spolupráci si dohodneme platobné podmienky individuálne.
05.
06.
Termín dodania
Termín dodania závisí od viacerých faktorov, množstva výrobkov, sezónnosť výroby a podobne. Spravidla sa pohybuje od 2 do 6 týždňov.
06.
07.
Dodanie tovaru
Akonáhle sú výrobky hotové, dohodneme si spôsob prepravy či osobného prevzatia. Súčasne vám vystavíme doplatkovú faktúru.

Na naše produkty platí ročná záruka, pričom v prípade potreby poskytujeme aj pozáručný servis.
07.

Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov,
s vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení. 

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".