Častovský cyklookruh – 6. ročník

Počas weekendu sme sa zúčastnili už šiesteho ročníku Častovského cyklookruhu. Jedná sa o príjemnú a pohodovú akciu vhodnú pre celú rodinu. Na trati sa nepreteká, cieľom je užiť si pekný deň na bicykli vrátane trás ktoré niesú bežne prístupné.

Priestor štartu a cieľa je v blízkosti hradu Červený kameň na lúke obklopenej stromami. Počasie bolo vynikajúcou zmesou slnka, mrakov, vetra a výsledkom bola veľmi príjemná pocitová teplota. Zúčastnilo sa takmer 900 aktívnych štartujúcich.

Organizátori pripravili krásne trate tak aby si každý mohol vybrať tú svoju. Detské trate absolvovali deti v sprievode členov miestneho cyklistického klubu Častá. Okrem cyklistického vyžitia sa na mieste môžete stretnúť aj s lesníkmi a dozvedieť sa viac o krásnych lesoch v okolí. Zároveň deti môžu využiť svoje kreatívne schopnosti pri navrhovaní dizajnov oblečenia. Tento rok to bola čiapka nielen na bicykel.

Bolo pripravených veľa dizajnov a v každej vekovej kategórií sme plánovali oceniť prvých troch. Kvalita bola veľmi vysoká a boli sme prekvapení aké sú deti šikovné a kreatívne. Odborná porota sa nakoniec zhodla že vyberie tie najlepšie dizajny aj keď nebude počet 3 presne dodržaný. Vybrané dizajny budú spracované a výsledný produkt, vždy jediný na svete, zaslaný autorovi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Okolo Slovenska 2023

Zúčastnili sme sa 67 ročníka pretekov Okolo Slovenska. Ako výrobca špičkového cyklistického oblečenia ktorý zabezpečuje oblečenie pre národný tím a aj najlepší

Nieje zlato ako zlato

Po vianociach si Vám dovoľujeme v prvom rade popriať všetko dobé do nového roku. Veľa šťastných kilometrov, spokojnosti a radosti. Nielen s

Častovský cyklookruh – 6. ročník

Počas weekendu sme sa zúčastnili už šiesteho ročníku Častovského cyklookruhu. Jedná sa o príjemnú a pohodovú akciu vhodnú pre celú rodinu. Na

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".