Okolo Slovenska 2023

Zúčastnili sme sa 67 ročníka pretekov Okolo Slovenska.

Ako výrobca špičkového cyklistického oblečenia ktorý zabezpečuje oblečenie pre národný tím a aj najlepší Slovenský tím sme sa veľmi tešili, pretože to nieje iba naša práce ale aj náš koníček nakoľko sme veľký fanúšikovia cyklistiky.

Organizácia pretekov, kolóna, obsadenie je vysoko profesionálna. Sme radi ze ja na Slovensku máme preteky svetovej úrovne a že sme sa ich mohli zúčastniť aj my ako súčasť cieľového priestoru. Spoznali sme sa s veľa fanúšikmi a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Absolútnym víťazom sa stal Rémi Cavagna (Soudal Quick-Step) a sme veľmi radi že miesto najlepšieho Slováka obsadil Lukáš Kubiš z tímu Dukla Banská Bystrica. Gratulujeme!

Priamo na mieste bolo možné v našom stánku zakúpiť originál dresov Slovenskej reprezentácie ako aj špeciálnu edíciu voľnočasového trička a multišatky ktoré obsahujú aj reprezentačný dizajn aj dizajnové prvky okolo Slovenska.

Keďže ešte zostávajú jednotky kusov, tak kto sa u nás nestihol alebo nemohol zastaviť môže si zakúpiť dres, tričko aj multišatku na našom e-shope.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Okolo Slovenska 2023

Zúčastnili sme sa 67 ročníka pretekov Okolo Slovenska. Ako výrobca špičkového cyklistického oblečenia ktorý zabezpečuje oblečenie pre národný tím a aj najlepší

Nieje zlato ako zlato

Po vianociach si Vám dovoľujeme v prvom rade popriať všetko dobé do nového roku. Veľa šťastných kilometrov, spokojnosti a radosti. Nielen s

Častovský cyklookruh – 6. ročník

Počas weekendu sme sa zúčastnili už šiesteho ročníku Častovského cyklookruhu. Jedná sa o príjemnú a pohodovú akciu vhodnú pre celú rodinu. Na

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".