Ako bolo na Častovskom Cyklookruhu

Častovský cyklookruh nieje žiadne závodné podujatie. Je to príjemne strávený deň medzi fanúšikmi cyklistiky v príjemnom prostredí s výberom tratí rôznych dĺžok. Odštartujete kedy chcete a nieje dôvod pretekať, trať je krásna a treba si ju užiť.

Zúčastnili sme sa Častovského cyklookruhu a môžeme všetko toto potvrdiť. Samotný „ŠTART“ a zázemie sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hradu Červený Kameň. Deti sú na najkratšej trati sprevádzané členmi klubu a veľmi nás zaujala naozaj unikátna časomiera. Dlhšie trate prechádzajú krásnou prírodou a po ceste je výborná občerstvovacia stanica kde majú chleba s masťou a cibuľou.

Súčasťou je aj detská súťaž v návrhu vlastného dresu. Deti boli veľmi kreatívne a nakoniec sa zišlo niekoľko desiatok návrhov. Víťaz však môže byť iba jeden. Pre porotu bolo veľmi ťažké vybrať tých najlepších.

Ďakujeme za pozvanie a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Častovský cyklooktuh víťazné dresy BTC Častá

Víťazné dresy z Častej

V krásnom prostredí, peknom počasí a priateľskej atmosfére Častovského cyklookruhu sa deti zúčastnili súťaže pri ktorej navrhovali nový dizajn cyklodresu. Táto súťaž

Žltý a modrý dres v Srbsku

Kontinentálny tím Dukla Banská Bystrica sa veľmi úspešne zúčastnil jubilejného 60teho ročníka Okolo Srbska. Martin Haring získal žltý dres pre víťaza celkovej

Ako bolo na Častovskom Cyklookruhu

Častovský cyklookruh nieje žiadne závodné podujatie. Je to príjemne strávený deň medzi fanúšikmi cyklistiky v príjemnom prostredí s výberom tratí rôznych dĺžok.

Pridaj komentár

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".