Majstri Slovenska pre rok 2021

Cyklistický kalendár a zodpovedajúca sezóna sa už pomaly končí. Radi by sme sa s Vami podelili o zaujímavé udalosti a umiestnenia.

Na úvod začneme úspešnou obhajobou majstrovského titulu, keď sa Janka Keseg Števková a Martin Haring stali majstrami Slovenska v XCO (Olympijske cross country). Pre Janku to bol už 21. titul v kariére. Veľká gratulácia obom a k tomu ešte jedna obdivná poklona Janke za jej vytrvalosť a výkonnosť vďaka ktorej sa drží už tak dlho na špici.

Janka ďalej získala titul Majsterka Slovenska aj v disciplínach XCC a XCM.

Martin Haring zbieral úspechy aj na zahraničných podujatiach a chceli by sme mu pogratulovať k niekoľkým víťazstvám v pretekoch kategórie UCI, napríklad C1 Triada v Rumunsku, C1 v Crnej Trave.

Nemali by sme zabudnúť ani na ostatných pretekárov tímu Dukla Banská Bystrica ktorý sa veľmi úspešne prezentovali na Slovenských, ale aj svetových podujatiach, vyberáme niekoľko najzaujímavejších, napríklad víťazstvá a pódiové umiestnenia Martina Chrena na dráhe, Lukáš Kubiš získal titul majstra SR v časovke U23 a výborne reprezentoval na viacdňových etapových pretekoch do ktorých sa Slovensku podarilo dostať tento rok prvý krát vďaka posunu na rebríčku národov o ktorý sa zaslúžili pretekári Dukly, majstrom SR do 23 rokov sa stal Tobias Vančo.

Gratulujeme všetkým pretekárom ktorý takto krásne reprezentujú. Sme radi že aj naším prvotriednym oblečením môžeme prispieť k ich výsledkom. Profesionálny cyklisti z našej ponuky využívajú hlavne dresy ELITE, PROFI a nohavice SKIN. Oblečenie Dukla cycling team si môžete zakúpiť priamo na našom e-shope, ak nieste pretekár môžete využiť športové, alebo rekreačné modely.

Foto: Ján Melicher, Janka Keseg Števková, archív

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Okolo Slovenska 2023

Zúčastnili sme sa 67 ročníka pretekov Okolo Slovenska. Ako výrobca špičkového cyklistického oblečenia ktorý zabezpečuje oblečenie pre národný tím a aj najlepší

Nieje zlato ako zlato

Po vianociach si Vám dovoľujeme v prvom rade popriať všetko dobé do nového roku. Veľa šťastných kilometrov, spokojnosti a radosti. Nielen s

Častovský cyklookruh – 6. ročník

Počas weekendu sme sa zúčastnili už šiesteho ročníku Častovského cyklookruhu. Jedná sa o príjemnú a pohodovú akciu vhodnú pre celú rodinu. Na

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".