Miroslav Ozorák – Majster sveta

Miroslav Ozorák získal v Lausanne titul Majstra Sveta.

V kategórii 45-49 AG Sprint, ktorá štartovala ako úplne prvá v nedeľu 31. Augusta, získal Miroslav Ozorák prvé miesto a titul Majster Sveta aj napriek tomu, že celú trať absolvoval úplne sám a stíhacie skupinky spolupracovali v márnej snahe o predbehnutie alebo aspoň zmenšenie straty.

Miroslav Ozorák - Majster sveta

Triatlonové body, ktoré Miroslav Ozorák použil počas víťazného závodu, reprezentuje výsledok dlhoročného vývoja, množstva inovatívnych nápadov a materiálov. Spomenieme len niekoľko najzaujímavejších.

Použitý materiál je absolútna novinka so špeciálnou úpravu, ktorá pri plávaní znižuje hydrodynamický odpor a tým získava cenné sekundy, zároveň materiál po vyplávaní rýchlo schne, aby zbytočne neochladzoval telo, čím šetrí energiu.

Triatlonová vložka je špeciálne navrhnutá, aby neabsorbovala vodu a zároveň bola vysoko elastická, takže vo výsledku nijako neobmedzuje pohyb a poskytuje komfort počas všetkých triatlonových disciplín.

Nite použité na šitie predstavujú unikátnu kombináciu vlastností, vďaka ktorej sú švíky dostatočne elastické a zároveň pevné, pričom na tele nespôsobujú odreniny.

Ukončenie prieramkov je okrem už spomínaného šitia vytvorené z nových materiálov, ktoré sú zároveň šité tak aby vytvárali čo najmenší odpor a zvyšovali pohodlie. Celok je následne veľmi príjemný a zároveň vo vode stále perfektne drží na tele.

Zips v zadnej časti je ukončený tak aby nespôsoboval odreniny a zároveň bol spevnený pre dlhú životnosť. Jedná sa o overený najkvalitnejší YKK zips.

Samozrejme bez patričného tréningu, výkonu, umu a vôle Miroslava Ozoráka by tieto inovácie boli zbytočné.

Ešte raz gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Pre záujemcov pridávame výsledkovú listinu.

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, s vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Majstri Slovenska pre rok 2021

Cyklistický kalendár a zodpovedajúca sezóna sa už pomaly končí. Radi by sme sa s Vami podelili o zaujímavé udalosti a umiestnenia. Na

Nová triatlonová sezóna

Do novej triatlonovej sezóny vyrážajú slovenský reprezentanti v nových triatlonových body. Dizajn body sa posunul od červeno-bielej kombinácie ktorá už mala za

Zlatý pedál 2020

Ocenenie najlepších slovenských cyklistov Zlatý Pedál 2020 prebiehalo tento krát v online priestore. Podľa odbornej verejnosti sú nimi v celkovom poradí  Peter

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".