Miroslav Ozorák – Majster sveta

Miroslav Ozorák získal v Lausanne titul Majstra Sveta.

V kategórii 45-49 AG Sprint, ktorá štartovala ako úplne prvá v nedeľu 31. Augusta, získal Miroslav Ozorák prvé miesto a titul Majster Sveta aj napriek tomu, že celú trať absolvoval úplne sám a stíhacie skupinky spolupracovali v márnej snahe o predbehnutie alebo aspoň zmenšenie straty.

Miroslav Ozorák - Majster sveta

Triatlonové body, ktoré Miroslav Ozorák použil počas víťazného závodu, reprezentuje výsledok dlhoročného vývoja, množstva inovatívnych nápadov a materiálov. Spomenieme len niekoľko najzaujímavejších.

Použitý materiál je absolútna novinka so špeciálnou úpravu, ktorá pri plávaní znižuje hydrodynamický odpor a tým získava cenné sekundy, zároveň materiál po vyplávaní rýchlo schne, aby zbytočne neochladzoval telo, čím šetrí energiu.

Triatlonová vložka je špeciálne navrhnutá, aby neabsorbovala vodu a zároveň bola vysoko elastická, takže vo výsledku nijako neobmedzuje pohyb a poskytuje komfort počas všetkých triatlonových disciplín.

Nite použité na šitie predstavujú unikátnu kombináciu vlastností, vďaka ktorej sú švíky dostatočne elastické a zároveň pevné, pričom na tele nespôsobujú odreniny.

Ukončenie prieramkov je okrem už spomínaného šitia vytvorené z nových materiálov, ktoré sú zároveň šité tak aby vytvárali čo najmenší odpor a zvyšovali pohodlie. Celok je následne veľmi príjemný a zároveň vo vode stále perfektne drží na tele.

Zips v zadnej časti je ukončený tak aby nespôsoboval odreniny a zároveň bol spevnený pre dlhú životnosť. Jedná sa o overený najkvalitnejší YKK zips.

Samozrejme bez patričného tréningu, výkonu, umu a vôle Miroslava Ozoráka by tieto inovácie boli zbytočné.

Ešte raz gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Pre záujemcov pridávame výsledkovú listinu.

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, s vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Okolo Slovenska 2023

Zúčastnili sme sa 67 ročníka pretekov Okolo Slovenska. Ako výrobca špičkového cyklistického oblečenia ktorý zabezpečuje oblečenie pre národný tím a aj najlepší

Nieje zlato ako zlato

Po vianociach si Vám dovoľujeme v prvom rade popriať všetko dobé do nového roku. Veľa šťastných kilometrov, spokojnosti a radosti. Nielen s

Častovský cyklookruh – 6. ročník

Počas weekendu sme sa zúčastnili už šiesteho ročníku Častovského cyklookruhu. Jedná sa o príjemnú a pohodovú akciu vhodnú pre celú rodinu. Na

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".