Miroslav Ozorák – Majster sveta

Miroslav Ozorák získal v Lausanne titul Majstra Sveta.

V kategórii 45-49 AG Sprint, ktorá štartovala ako úplne prvá v nedeľu 31. Augusta, získal Miroslav Ozorák prvé miesto a titul Majster Sveta aj napriek tomu, že celú trať absolvoval úplne sám a stíhacie skupinky spolupracovali v márnej snahe o predbehnutie alebo aspoň zmenšenie straty.

Miroslav Ozorák - Majster sveta

Triatlonové body, ktoré Miroslav Ozorák použil počas víťazného závodu, reprezentuje výsledok dlhoročného vývoja, množstva inovatívnych nápadov a materiálov. Spomenieme len niekoľko najzaujímavejších.

Použitý materiál je absolútna novinka so špeciálnou úpravu, ktorá pri plávaní znižuje hydrodynamický odpor a tým získava cenné sekundy, zároveň materiál po vyplávaní rýchlo schne, aby zbytočne neochladzoval telo, čím šetrí energiu.

Triatlonová vložka je špeciálne navrhnutá, aby neabsorbovala vodu a zároveň bola vysoko elastická, takže vo výsledku nijako neobmedzuje pohyb a poskytuje komfort počas všetkých triatlonových disciplín.

Nite použité na šitie predstavujú unikátnu kombináciu vlastností, vďaka ktorej sú švíky dostatočne elastické a zároveň pevné, pričom na tele nespôsobujú odreniny.

Ukončenie prieramkov je okrem už spomínaného šitia vytvorené z nových materiálov, ktoré sú zároveň šité tak aby vytvárali čo najmenší odpor a zvyšovali pohodlie. Celok je následne veľmi príjemný a zároveň vo vode stále perfektne drží na tele.

Zips v zadnej časti je ukončený tak aby nespôsoboval odreniny a zároveň bol spevnený pre dlhú životnosť. Jedná sa o overený najkvalitnejší YKK zips.

Samozrejme bez patričného tréningu, výkonu, umu a vôle Miroslava Ozoráka by tieto inovácie boli zbytočné.

Ešte raz gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Pre záujemcov pridávame výsledkovú listinu.

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, s vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Slovenská stopa na Cape Epic

Janka Keseg Števková a Martina Krahulcová ako prvá Slovenská ženská dvojica dosiahla na Cape Epic fantastické 6 miesto. Sedem etáp, skoro 17

Zlatý pedál 2021

Medzi víťazov ankety Zlatý pedál 2021 sa zaradili aj dvaja pretekári tímu Dukla Banská Bystrica. Martin Haring získal ocenenie v odvetví horskej

PF 2022

Rok 2021 už pomaly zatvára dvere a rok 2022 prichádza. Ďakujeme za spoluprácu v roku 2021. Prajeme Vám krásne a príjemné vianočné

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".