Nová triatlonová sezóna

Do novej triatlonovej sezóny vyrážajú slovenský reprezentanti v nových triatlonových body. Dizajn body sa posunul od červeno-bielej kombinácie ktorá už mala za sebou niekoľko aktívnych sezón s drobnými obmenami k úplne novej sviežej modro-modrej kombinácií.

Modré odtiene boli zvolené s ohľadom na dizajn, prepojenie zo slovenským znakom v bočnej časti a v neposlednom rade aj tak aby v štartovom poli boli jednoznačne rozpoznateľné a odlíšiteľné od ostatných pretekárov.

Vybraté modely a použité materiály boli zvolené tak aby boli príjemné a zároveň technicky vyspelé. Poskytujú správny pomer kompresie a elasticity aby pretekári mohli dosahovať najlepšie výkony. Pánske modely sú PROFI a dámske sú SPACE.

Pripájame ešte fotografiu celého tímu.

Na fotografii môžete vidieť aj časť voľnočasovej kolekcie ako napríklad tričko CLASSIC a LUX, bundu PRESTO a nohavice SPORT. Všetky tieto výrobky sú vytvorené tak aby reprezentovali tím a zároveň boli pohodlné a funkčné počas cestovania, pobytu na hoteli, prípravy a všetkých ostatných ne-pretekových aktivitách.

Držíme palce a prajeme veľa úspechov v novej sezóne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Majstri Slovenska pre rok 2021

Cyklistický kalendár a zodpovedajúca sezóna sa už pomaly končí. Radi by sme sa s Vami podelili o zaujímavé udalosti a umiestnenia. Na

Nová triatlonová sezóna

Do novej triatlonovej sezóny vyrážajú slovenský reprezentanti v nových triatlonových body. Dizajn body sa posunul od červeno-bielej kombinácie ktorá už mala za

Zlatý pedál 2020

Ocenenie najlepších slovenských cyklistov Zlatý Pedál 2020 prebiehalo tento krát v online priestore. Podľa odbornej verejnosti sú nimi v celkovom poradí  Peter

Pridaj komentár

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".