Oblečenie DUKLA dostupné na e-shope

Sme radi, že obliekame najsilnejší Slovenský cyklistický tím. Ako sme už informovali, oblečenie tímu DUKLA Banská Bystrica bude dostupné aj na našom e-shope. Od dnešného dňa si môžete zakúpiť cyklistické dresy, nohavice, body aj voľnočasové tričko, všetko v tímových farbách DUKLA Banská Bystrica.

Vybrať si môžete zo závodných verzií PROFI, ktoré sú identické ako skutočné tímové oblečenie aj z verzií REPLIKA ktoré sú prispôsobené na nezávodné použitie pre širšie spektrum voľnočasového alebo hobby využitia.

PROFI prevedenie je identické s originálnym oblečením tímu DUKLA. Všetky produkty v tejto kategórií sú určené na pretekanie a ich cieľom je dosahovanie maximálnych výkonov. Jediný rozdiel je v absencii vrecka na vysielačku.

REPLIKA prevedenie je zhodné v grafickom prevedení. Použitý strih sa však líši a je určený pre širšiu oblasť použitia mimo závodných tratí. Materiály sú funkčné a vybraté s dôrazom na pohodlie.

Či už sa rozhodnete pre kategóriu PROFI alebo REPLIKA, veríme že s týmto oblečením budete spokojný tak ako team DUKLA Banská Bystrica.

Viac informácií, detailné fotografie a možnosť nákupu nájdete na našom e-shope.

Foto: Ján Melicher

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Slovenská stopa na Cape Epic

Janka Keseg Števková a Martina Krahulcová ako prvá Slovenská ženská dvojica dosiahla na Cape Epic fantastické 6 miesto. Sedem etáp, skoro 17

Zlatý pedál 2021

Medzi víťazov ankety Zlatý pedál 2021 sa zaradili aj dvaja pretekári tímu Dukla Banská Bystrica. Martin Haring získal ocenenie v odvetví horskej

PF 2022

Rok 2021 už pomaly zatvára dvere a rok 2022 prichádza. Ďakujeme za spoluprácu v roku 2021. Prajeme Vám krásne a príjemné vianočné

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".