Oblečenie DUKLA dostupné na e-shope

Sme radi, že obliekame najsilnejší Slovenský cyklistický tím. Ako sme už informovali, oblečenie tímu DUKLA Banská Bystrica bude dostupné aj na našom e-shope. Od dnešného dňa si môžete zakúpiť cyklistické dresy, nohavice, body aj voľnočasové tričko, všetko v tímových farbách DUKLA Banská Bystrica.

Vybrať si môžete zo závodných verzií PROFI, ktoré sú identické ako skutočné tímové oblečenie aj z verzií REPLIKA ktoré sú prispôsobené na nezávodné použitie pre širšie spektrum voľnočasového alebo hobby využitia.

PROFI prevedenie je identické s originálnym oblečením tímu DUKLA. Všetky produkty v tejto kategórií sú určené na pretekanie a ich cieľom je dosahovanie maximálnych výkonov. Jediný rozdiel je v absencii vrecka na vysielačku.

REPLIKA prevedenie je zhodné v grafickom prevedení. Použitý strih sa však líši a je určený pre širšiu oblasť použitia mimo závodných tratí. Materiály sú funkčné a vybraté s dôrazom na pohodlie.

Či už sa rozhodnete pre kategóriu PROFI alebo REPLIKA, veríme že s týmto oblečením budete spokojný tak ako team DUKLA Banská Bystrica.

Viac informácií, detailné fotografie a možnosť nákupu nájdete na našom e-shope.

Foto: Ján Melicher

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Častovský cyklooktuh víťazné dresy BTC Častá

Víťazné dresy z Častej

V krásnom prostredí, peknom počasí a priateľskej atmosfére Častovského cyklookruhu sa deti zúčastnili súťaže pri ktorej navrhovali nový dizajn cyklodresu. Táto súťaž

Žltý a modrý dres v Srbsku

Kontinentálny tím Dukla Banská Bystrica sa veľmi úspešne zúčastnil jubilejného 60teho ročníka Okolo Srbska. Martin Haring získal žltý dres pre víťaza celkovej

Ako bolo na Častovskom Cyklookruhu

Častovský cyklookruh nieje žiadne závodné podujatie. Je to príjemne strávený deň medzi fanúšikmi cyklistiky v príjemnom prostredí s výberom tratí rôznych dĺžok.

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".