Oblečenie DUKLA dostupné na e-shope

Sme radi, že obliekame najsilnejší Slovenský cyklistický tím. Ako sme už informovali, oblečenie tímu DUKLA Banská Bystrica bude dostupné aj na našom e-shope. Od dnešného dňa si môžete zakúpiť cyklistické dresy, nohavice, body aj voľnočasové tričko, všetko v tímových farbách DUKLA Banská Bystrica.

Vybrať si môžete zo závodných verzií PROFI, ktoré sú identické ako skutočné tímové oblečenie aj z verzií REPLIKA ktoré sú prispôsobené na nezávodné použitie pre širšie spektrum voľnočasového alebo hobby využitia.

PROFI prevedenie je identické s originálnym oblečením tímu DUKLA. Všetky produkty v tejto kategórií sú určené na pretekanie a ich cieľom je dosahovanie maximálnych výkonov. Jediný rozdiel je v absencii vrecka na vysielačku.

REPLIKA prevedenie je zhodné v grafickom prevedení. Použitý strih sa však líši a je určený pre širšiu oblasť použitia mimo závodných tratí. Materiály sú funkčné a vybraté s dôrazom na pohodlie.

Či už sa rozhodnete pre kategóriu PROFI alebo REPLIKA, veríme že s týmto oblečením budete spokojný tak ako team DUKLA Banská Bystrica.

Viac informácií, detailné fotografie a možnosť nákupu nájdete na našom e-shope.

Foto: Ján Melicher

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Druhé kolo XCO

Janka Keseg Števková aj Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) získali fantastické prvé miesta vo svojich kategóriach. Bike Park Drozdovo (2. kolo XCO).

Štart pretekov a sezóny

Po vírusom vynútených odkladoch sa rozbieha preteková sezóna. Sme potešený že začiatok sezóny je úspešný pre pretekárov v našom oblečení. Janka Keseg

Oblečenie DUKLA dostupné na e-shope

Sme radi, že obliekame najsilnejší Slovenský cyklistický tím. Ako sme už informovali, oblečenie tímu DUKLA Banská Bystrica bude dostupné aj na našom

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".