Oblečenie DUKLA dostupné na e-shope

Sme radi, že obliekame najsilnejší Slovenský cyklistický tím. Ako sme už informovali, oblečenie tímu DUKLA Banská Bystrica bude dostupné aj na našom e-shope. Od dnešného dňa si môžete zakúpiť cyklistické dresy, nohavice, body aj voľnočasové tričko, všetko v tímových farbách DUKLA Banská Bystrica.

Vybrať si môžete zo závodných verzií PROFI, ktoré sú identické ako skutočné tímové oblečenie aj z verzií REPLIKA ktoré sú prispôsobené na nezávodné použitie pre širšie spektrum voľnočasového alebo hobby využitia.

PROFI prevedenie je identické s originálnym oblečením tímu DUKLA. Všetky produkty v tejto kategórií sú určené na pretekanie a ich cieľom je dosahovanie maximálnych výkonov. Jediný rozdiel je v absencii vrecka na vysielačku.

REPLIKA prevedenie je zhodné v grafickom prevedení. Použitý strih sa však líši a je určený pre širšiu oblasť použitia mimo závodných tratí. Materiály sú funkčné a vybraté s dôrazom na pohodlie.

Či už sa rozhodnete pre kategóriu PROFI alebo REPLIKA, veríme že s týmto oblečením budete spokojný tak ako team DUKLA Banská Bystrica.

Viac informácií, detailné fotografie a možnosť nákupu nájdete na našom e-shope.

Foto: Ján Melicher

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Okolo Slovenska 2023

Zúčastnili sme sa 67 ročníka pretekov Okolo Slovenska. Ako výrobca špičkového cyklistického oblečenia ktorý zabezpečuje oblečenie pre národný tím a aj najlepší

Nieje zlato ako zlato

Po vianociach si Vám dovoľujeme v prvom rade popriať všetko dobé do nového roku. Veľa šťastných kilometrov, spokojnosti a radosti. Nielen s

Častovský cyklookruh – 6. ročník

Počas weekendu sme sa zúčastnili už šiesteho ročníku Častovského cyklookruhu. Jedná sa o príjemnú a pohodovú akciu vhodnú pre celú rodinu. Na

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".