Štart pretekov a sezóny

Po vírusom vynútených odkladoch sa rozbieha preteková sezóna. Sme potešený že začiatok sezóny je úspešný pre pretekárov v našom oblečení.

Janka Keseg Števková dosiahla výborné druhé miesto v prvom kole SP MTB XCO ŽARNOVICA 28.6.2020 BRS BIKEPARK, ostatné výsledky si môžete pozrieť tu. Zároveň sa na týchto pretekoch prvý krát v závode prezentovalo nové oblečenie NyNa. Túto sezónu Janka používa kombináciu dresu ELITE a nohavíc SKIN, prípadne body FEED. Hlavným motívom novej kolekcie je biela farba a jej kombinácia s grafikou zebrích pruhov a oranžovou fluo farbou.

Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) dosiahol výborné prvé miesto na tom istom podujatí (SP MTB XCO ŽARNOVICA 28.6.2020 BRS BIKEPARK), ostatné výsledky si môžete pozrieť tu. Jednalo sa o jeho prvý štart v tejto disciplíne po vynútenej Corona prestávke a zároveň prvú možnosť porovnania zo zvyškom štartového poľa, ktoré skončilo radostným víťazstvom. Kolekcia oblečenia tímu Dukla Banská Bystrica zahŕňa aj použitý majstrovský dres PROFI a nohavice SKIN. Kolekciu oblečenia tímu Dukla Banská Bystrica si môžete zakúpiť aj na našom e-shope.

Obom pretekárom srdečne blahoželáme a tešíme sa z ich fantastických výsledkov.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Janka víťazí aj na ceste

Janka Keseg Števková vymenila v nedeľu MTB za cestnú cyklistiku a hneď získala prvé miesto na Slovenskom pohári v Žiari nad Hronom.

Majstrovstvá Slovenska v XCO a XCC

Tretie a štvrté kolo Slovenského pohára sa nieslo v znamení dažďa a bahna, zároveň sa práve tu bojovalo o titul Majstra Slovenska

Druhé kolo XCO

Janka Keseg Števková aj Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) získali fantastické prvé miesta vo svojich kategóriach. Bike Park Drozdovo (2. kolo XCO).

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".