Štart pretekov a sezóny

Po vírusom vynútených odkladoch sa rozbieha preteková sezóna. Sme potešený že začiatok sezóny je úspešný pre pretekárov v našom oblečení.

Janka Keseg Števková dosiahla výborné druhé miesto v prvom kole SP MTB XCO ŽARNOVICA 28.6.2020 BRS BIKEPARK, ostatné výsledky si môžete pozrieť tu. Zároveň sa na týchto pretekoch prvý krát v závode prezentovalo nové oblečenie NyNa. Túto sezónu Janka používa kombináciu dresu ELITE a nohavíc SKIN, prípadne body FEED. Hlavným motívom novej kolekcie je biela farba a jej kombinácia s grafikou zebrích pruhov a oranžovou fluo farbou.

Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) dosiahol výborné prvé miesto na tom istom podujatí (SP MTB XCO ŽARNOVICA 28.6.2020 BRS BIKEPARK), ostatné výsledky si môžete pozrieť tu. Jednalo sa o jeho prvý štart v tejto disciplíne po vynútenej Corona prestávke a zároveň prvú možnosť porovnania zo zvyškom štartového poľa, ktoré skončilo radostným víťazstvom. Kolekcia oblečenia tímu Dukla Banská Bystrica zahŕňa aj použitý majstrovský dres PROFI a nohavice SKIN. Kolekciu oblečenia tímu Dukla Banská Bystrica si môžete zakúpiť aj na našom e-shope.

Obom pretekárom srdečne blahoželáme a tešíme sa z ich fantastických výsledkov.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Častovský cyklooktuh víťazné dresy BTC Častá

Víťazné dresy z Častej

V krásnom prostredí, peknom počasí a priateľskej atmosfére Častovského cyklookruhu sa deti zúčastnili súťaže pri ktorej navrhovali nový dizajn cyklodresu. Táto súťaž

Žltý a modrý dres v Srbsku

Kontinentálny tím Dukla Banská Bystrica sa veľmi úspešne zúčastnil jubilejného 60teho ročníka Okolo Srbska. Martin Haring získal žltý dres pre víťaza celkovej

Ako bolo na Častovskom Cyklookruhu

Častovský cyklookruh nieje žiadne závodné podujatie. Je to príjemne strávený deň medzi fanúšikmi cyklistiky v príjemnom prostredí s výberom tratí rôznych dĺžok.

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".