Druhé kolo XCO

V našom predchádzajúcom článku sme písali o úspechoch Janky a Martina v prvom kole XCO. Dnes máme ešte lepšie správy,

Janka Keseg Števková aj Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) získali fantastické prvé miesta vo svojich kategóriach.

Okruh v Drozdove je jeden z najkvalitnejších na Slovensku. Pri celkovom prevýšení 1000m sa na trati nachádzajú prírodné prekážky kombinované s umelo vybudovanými. Ak by ste sa rozhodli navštíviť Bike Park Drozdovo môžete sa tešiť na krásne prostredie a traily rôznych náročností, naozaj doporučujeme.

Janka Keseg Števková zvíťazila s časovým náskokom 41 sekúnd v Slovenskej aj zahraničnej konkurencii. Janka sa prezentovala v kolekcii majstrovského dresu PROFI a nohavíc SKIN. Následne na stupni víťazov použila body FEED.

Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) zvíťazil časom 1:30:31. Jeho tímový kolega Juraj Bellan skončil na piatom mieste.  Majstrovský dres Martina bol PROFI a tiež používal nohavice SKIN.

Obom víťazom srdečne gratulujeme a už teraz sa tešíme na ďalšie úspechy.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ponúkame vám športové oblečenie vyrábané na Slovensku z prvotriednych materiálov, vycibreným strihom a v mimoriadne kvalitnom prevedení.

Prečítajte si viac...

Častovský cyklooktuh víťazné dresy BTC Častá

Víťazné dresy z Častej

V krásnom prostredí, peknom počasí a priateľskej atmosfére Častovského cyklookruhu sa deti zúčastnili súťaže pri ktorej navrhovali nový dizajn cyklodresu. Táto súťaž

Žltý a modrý dres v Srbsku

Kontinentálny tím Dukla Banská Bystrica sa veľmi úspešne zúčastnil jubilejného 60teho ročníka Okolo Srbska. Martin Haring získal žltý dres pre víťaza celkovej

Ako bolo na Častovskom Cyklookruhu

Častovský cyklookruh nieje žiadne závodné podujatie. Je to príjemne strávený deň medzi fanúšikmi cyklistiky v príjemnom prostredí s výberom tratí rôznych dĺžok.

Close Menu
×

Cart

Menu

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".